Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У Ristone Holdings планують розширити потужності ОЕЗ

У березні цього року Ristone Holdings повністю завершив свій проєкт з будівництва олійноекстракційного комплексу і запустив в експлуатацію елеватор на 20 тис. т. Але перспективи ОЕЗ дають всі підстави для подальшого розвитку проекту та розширення потужностей виробництва.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«…Ми ухвалили рішення в півтора-два рази збільшити потужність цього заводу», – прокоментував плани холдингу голова наглядової ради Вадим Нестеренко.

Він додав, що за 2 роки фахівці компанії повністю освоїли технологічний процес і домоглися максимальної віддачі від виробництва. Крім того, соняшник – це досить стабільна сировина, яка навіть в умовах змін клімату нікуди не дінеться з України в найближчому майбутньому.

Завод вже має налагоджений цикл роботи і в цьому сезоні почне працювати на повну потужність з нововведеним в експлуатацію елеватором. Також Ristone Oil має досить ємностей для зберігання олії. Щоб досягти бажаного збільшення потужності холдингу необхідно додати ще одну сучасну лінію і ще один екстрактор, який переробляє макуху на олію і шрот. За попередніми оцінками фахівців, таке розширення потребує приблизно 6-7 мільйонів доларів додаткових інвестицій, і нинішнє фінансове становище Ristone Holdings дозволяє реалізувати це без залучення зовнішнього фінансування.

Раніше Ristone Holdings ввів в експлуатацію елеватор. Також ми писали, що Ristone Holdings збільшує земельний банк на 40 тис. га.

Журнали