Агромаркет

У поточному сезоні Україна має потенціал побити власний рекорд із експорту рафінованої соняшникової олії, - думка

У 2018/19 МР рекордний урожай соняшнику в Україні (15,5 млн тонн) зумовив зростання переробки сировини і виробництва соняшникової олії. Таким чином сегмент рафінації повторює загальні тенденції.

Про це повідомляють аналітики компанії «Украгроконсалт».

Як зазначається, виробництво рафінованої олії у 2018/19 МР виросло до рекордного рівня – на 7,4% більше, у порівнянні з 2017/18 МР. Тим часом, незважаючи на зростання обсягів рафінації, її частка в загальному обсязі виробництва соняшникової олії за останні вісім сезонів знизилася з 16% до 11-12%.

 «При відносно стабільному споживанні, приріст виробництва рафінованої соняшникової олії орієнтований на експортний ринок, в результаті чого в 2018/19 МР експортовано рекордний обсяг рафінованої соняшникової олії (+ 16% в порівнянні з 2017/18 МР). Основним споживачем української олії виступають країни Євросоюзу», – йдеться в повідомленні.

Крім того, у новому 2019/20 сезоні олійно-жирова галузь України має потенціал для збільшення обсягів рафінації та зростання експорту на ринку рафінованої соняшникової олії, вважають аналітики.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!