Агромаркет

У Мінекономіки представили проєкт Концепції державної цільової програми розвитку галузі скотарства до 2030 року

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У Мінекономіки представили проєкт Концепції державної цільової програми розвитку галузі скотарства до 2030 року

У Мінекономіки обговорили проєкт Концепції державної цільової програми розвитку галузі скотарства на період до 2030 року з профільними асоціаціями.

Про це повідомили у Мінекономіки.

Її було розроблено, як зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, з метою розвитку промислового скотарства, стимулювання виробництва продуктів харчування тваринного походження, поліпшення генофонду ВРХ, розвитку внутрішньої та зовнішньої торгівлі яловичиною, а також підвищення інвестиційної привабливості галузі.

Серед очікуваних результатів реалізації Концепції до 2030 року – збільшення поголів’я корів молочного напряму продуктивності в сільськогосподарських підприємствах на 11%, обсягу частки промислового виробництва продукції – щороку на 2%; зростання кількості тваринницьких ферм і комплексів, які застосовують новітні технології та сучасне обладнання, створення додаткових робочих місць тощо.

Досягнення поставлених цілей передбачає вжиття низки заходів. Так, буде збережено та посилено наявні механізми підтримки галузі скотарства, зокрема з фокусом на здешевлення залучення інвестицій.

Крім того, пріоритетним є розвиток фермерського сектору виробництва, заохочення трансформації особистих селянських господарств у фермерські, сімейні фермерські господарства та фізичні особи-підтримці.

Ще один напрям – створення умов для забезпечення простежуваності, безпечності продукції, стимулювання розвитку переробної галузі для створення точок доданої вартості.

Як повідомлялося, молочний сектор потребує значно більшої підтримки, ніж у проєкті держбюджету-2021.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями