Агромаркет

У Мінагро розповіли про програми підтримки аграріїв у 2024 році

У Мінагро розповіли про програми підтримки аграріїв у 2024 році

У наступному році продовжать діяти програми державної підтримки  агровиробників.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«У 2024 році продовжить функціонування урядова грантова програма єРобота для розвитку садівництва, виноградарства та ягідництва, тепличного господарства та переробки. Також у аграріїв залишиться можливість брати пільгові гривневі кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%». Під це на наступний рік закладено компенсацію у розмірі 18 млрд грн», – наголосив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час панельної дискусії  «Партнерство влади та бізнесу для підтримки агросектора в умовах кризи» в рамках заходу, організованого Міжнародним сільськогосподарським кластером «Дністер».

Він також зазначив, що наступного року відновиться робота бюджетної програми часткової компенсації за купівлю вітчизняної с/г техніки. 

Тарас Висоцький наголосив, що українським агровиробникам потрібно прагнути відповідати нормам ЄС щодо якості та безпечності продукції. 

«В України єдиний незворотний шлях – це членство в Європейському Союзі. Для того, щоб у нас був спільний ринок та вільний доступ для товарів, наша продукція має відповідати усім необхідним вимогам ЄС», – резюмував він.

Нагадаємо, розширено умови кредитування за програмою «5-7-9%».