Агромаркет

У компанії Louis Dreyfus відбулися зміни в менеджменті

У Louis Dreyfus (LDC) сьогодні оголосили про призначення Майкла Гелчі головним операційним директором компанії. На цій посаді він замістив Андреа Мазераті.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначається, Андреа Мазераті вирішив змінити рід діяльності після восьми років роботи в компанії.

Крім того, в LDC також призначили Найджела Мамаліса керівником відділу ризиків та відповідності. Найджел Мамаліс займав різні вищі керівні посади в компанії з 1988 року.

Призначено також нового заступника голови правління компанії. Ним став Мішель Демаре, який був членом правління з квітня 2014 року.

«Ці заходи дадуть змогу нам упорядкувати нашу організаційну діяльність, щоб ми могли зосередитись на нових викликах нашої галузі. Майкл Гелчі принесе нам не тільки багаторічний досвід роботи члена команда, а й важливий погляд «зовні», який допоможе нам краще пристосувати діяльність компанії до сучасних ринкових умов та можливостей майбутнього», – зазначила голова наглядової ради Маргарита Луї-Дрейфус.

Вона також привітала на новій посаді Найджела Мамаліса. За її словами, його великий досвід в управлінні ризиками та дотриманні правил буде важливим надбанням для компанії.

«Оскільки ми стикаємося з дедалі складнішими викликами для компанії та галузі, я вірю, що ці організаційні зміни дозволять нам краще зосередитись на наших стратегічних та операційних пріоритетах», – зауважив генеральний директор компанії Йен Макінтош.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!