Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У грудні стартує пілотний проєкт електронного реєстру фермерів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Пілотний проєкт електронного реєстру фермерів розпочинається у грудні в шести областях – Волинській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській та Черкаській, де вже створені мобільні групи для роботи з сільгоспвиробниками.

Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, до складу робочих груп входять представники відповідальних департаментів ОДА, Укрдержфонду та дорадчих служб.

Учасниками фермерського реєстру будуть фермери, а також всі виробники сільгосппродукції. 

«Метою створення фермерського реєстру є ідентифікація суб’єктів ринку та налагодження ефективної комунікації, спрощення доступу до банківського фінансування, впровадження програм таргетованої державної підтримки, створення інформаційно-аналітичної бази для оцінки ефективності впровадження програм державної підтримки», – йдеться в повідомленні.

Крім того, передбачається формування державної політики щодо розвитку сільського господарства та сільських територій, сприяння виправлення помилок в ДЗК та реєстрація договорів оренди, підвищення інвестиційної привабливості агросектору. 

Проєкт реалізується за підтримки Світового банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні». 

Відповідна робоа зустріч щодо запуску пілотного проекту відбулася 27 листопада під головуванням заступниці міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інни Мєтєлєвої. Участь у заході взяли представники Мінекономіки, Укрдержфонду, Світового банку, ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!