Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Волині презентували пілотний проєкт електронного реєстру фермерів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Сьогодні, 16 грудня на Волині презентували пілотний проєкт «Державного аграрного реєстру», що реалізовуватиметься за підтримки Світового банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

Про це повідомляється на сайті департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

За словами радника міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Романа Граба, у Волинській області проєкт стартуватиме у січні 2020 року та включатиме інформаційну кампанію, реєстрацію в громадах, оцінку програмного забезпечення й інформаційного менеджменту. А вже протягом березня-серпня наступного року проєкт набуде національного поширення.

Передбачається, що реєстр надаватиме агровиробникам:

  • спрощений доступ до державної підтримки;
  • можливість отримання з державних реєстрів інформацію про себе в «єдиному кабінеті» та можливість її відслідковувати;
  • покращення доступу до банківського кредитування та здешевлення фінансового ресурсу за рахунок наявності інформації про суб’єкта та оручення до державної програми кредитних гарантій;
  • отримання оперативної інформації про державну підтримку та інші аспекти аграрної політики;
  • у сервісі передбачені додаткові функції та сервіси послуг: зробити заявку на приїзд інспектора ДПСС, замовляти будь-які довідки та реєстри про себе, повідомляти Держгеокадастр чи будь-які інші реєстри про помилки.

Крім того, зазначається, що на першому етапі за допомогою реєстру буде надаватися інформація з Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних і фізичних осіб підприємців, Реєстру речових прав, Реєстру тварин.

Реєстр працюватиме за принципом «єдиного вікна». Після реєстрації він надаватиме користувачу інформацію про нього з усіх державних реєстрів, в тому числі про земельні ділянки у власності та користуванні, зареєстровані тварини тощо.

Також частину інформації, яка відсутня в державних реєстрах аграрій зможе подавати особисто.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!