Агромаркет

У Держпродспоживслужбі розповіли про здійснення держконтролю у 2019 році

У Держпродспоживслужбі розповіли про здійснення держконтролю у 2019 році

Заходи державного контролю в 2019 році здійснюватимуться без попередження (повідомлення) операторів ринку, крім аудиту й інших випадків, коли таке попередження є необхідною умовою забезпечення ефективності державного контролю.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Аудит постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, проводиметься за умови повідомлення оператора ринку не пізніше, ніж за три робочі дні до здійснення такого заходу.

Повідомлення надсилатимуться рекомендованим поштовим відправленням за місцезнаходженням (місцем проживання) оператора ринку, зазначеним в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР), та/або електронною поштою на адресу оператора ринку, зазначену в ЄДР, або вручатимуться особисто під розписку керівнику чи представнику оператора ринку.

У Держпродспоживслужбі підкреслили, що держконтроль у 2019 році є ризик-орієнтованим та здійснюватиметься з періодичністю, достатньою для досягнення цілей Закону «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Планові заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання у 2019 році здійснюватимуться відповідно до наказу Держпродспоживслужби від 27.11.2018 № 965 «Про затвердження щорічного плану державного контролю Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини)».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!