Агромаркет

У Держгеокадастрі презентували нову стратегію розвитку служби

Сьогодні новопризначений голова Держгеокадастру Денис Башлик представив стратегію розвитку служби «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації».

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як повідомив Денис Башлик, серед пріоритетних напрямів роботи служби, – боротьба з корупцією у земельних відносинах, покращення сервісної складової для громадян, усунення надмірного регулювання процедур та ліквідація закритості даних.

Зокрема, організаційна реформа передбачає комплексне перезавантаження та перевірку діяльності Держгеокадастру і територіальних органів, ліквідацію розпорядчих функцій, забезпечення відкритості роботи дорадчих органів, приватизацію та оптимізацію роботи державних підприємств тощо.

Також плануються зміни у роботі Державного земельного кадастру, зокрема, відкриття даних про координати поворотних точок меж земельних ділянок та доповнення Публічної кадастрової карти новими інформаційними шарами, що відбудеться найближчим часом.

Зміни у сфері землеустрою передбачають створення електронного кабінету сертифікованих інженерів-землевпорядників із наданням функції оновлення кваліфікаційної інформації, уніфікація вимог до документації із землеустрою, запровадження відкритості розроблених проектів землеустрою за кожним суб’єктом тощо.

Передбачається також посилення контролю за охороною земель, аби не допустити негативних екологічних наслідків, а відповідно, – збільшення розмірів штрафів за шкоду, завдану самовільним зайняттям земель.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру» та «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!