Агромаркет

Диджиталізація та спрощення: які зміни вніс уряд у діяльність Держгеокадастру

Сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру» та «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Зокрема, першою постановою передбачено внесення змін до порядку оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері ведення Державного земельного кадастру у досудовому порядку, спрощення процедури врегулювання спорів та розгляду скарг, а також надання інженерам-землевпорядникам доступу до координат меж земельних ділянок.

Постанова «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачає скасування необхідності реєстрації апаратури супутникових радіонавігаційних систем.

Крім того, передбачається обов’язкове надходження документації із землеустрою до Державного фонду документації із землеустрою в електронній формі та скорочення терміну надання адміністративної послуги «Видача відомостей із документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!