Агромаркет

У 2019 році уряд передасть державні сільгоспземлі у комунальну власність 141 ОТГ

У 2019 році уряд передасть державні сільгоспземлі у комунальну власність 141 ОТГ

У 2019 році триватиме процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Землі отримають 141 ОТГ, які об’єдналися у 2018 році.

Про це повідомили у Держгеокадастрі.

Станом на початок лютого між головними управліннями Держгеокадастру у відповідних областях та всіма ОТГ, щодо яких передбачено передачу землі,  укладено меморандуми про співпрацю за здійснення цих транзакцій.

Як і минулого року, землі передаватимуться на баланс ОТГ після проведення інвентаризації, уточнення даних та внесення відомостей до Державного земельного кадастру. Усі процедури з оформлення ділянок перед передачею ОТГ здійснюватимуться за рахунок держбюджету.

Довідка

31 січня 2018 року уряд схвалив передачу земельних ділянок сільгосппризначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію, не вдаючись до змін у законодавстві.

Загалом у 2018 році 647 ОТГ, які були утворені до 2018 року, отримали у комунальну власність 1,45 млн га державних земель сільгосппризначення.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!