Агромаркет

Тваринницька галузь отримає першочергову держпідтримку у 2020 році

Тваринництво є найбільш дотаційною галуззю у структурі видатків державного бюджету. Тому навіть у межах 4,3 млрд грн, які передбачені у держбюджеті на 2020 рік на весь аграрний сектор, підтримку в першу чергу планується виділити саме тваринницькому сектору.

На цьому наголосила заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва.

«Адже в тваринницькій галузі залучена найбільша кількість українських агровиробників, вона створює найбільшу додану вартість у структурі сільськогосподарського виробництва», – зауважила вона.

Обсяг держпідтримки тваринництва у 2019 році, за словами Інни Мєтєлєвої, був скорочений до близько 2,9 млрд грн через невисоку потребу з боку аграріїв, яку очікували на початку року.

На 13 листопада, за інформацією Інформаційно-аналітичного порталу АПК України, за цією програмою отримувачам перераховано 1,6 млрд грн.

Інна Мєтєлєва зауважила, що до 10 грудня тваринницькі господарства можуть подати заявку на отримання компенсації від держави.

Нагадаємо, у бюджеті-2019 на програму держпідтримки тваринництва, зберігання і переробки сільгосппродукції, а також аквакультури (рибництва) початково було передбачено 3,5 млрд грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!