Агромаркет

Які програми держпідтримки обирати для розвитку тваринницького бізнесу

Які програми держпідтримки обирати для розвитку тваринницького бізнесу

Галузь тваринництва потребує довгострокових інвестицій для розвитку і є серед пріоритетів роботи Мінагрополітики на 2019 рік.

На цьому наголосила в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.

Вона нагадала, що цього року на програми державної підтримки галузі буде спрямовано 3,5 млрд грн, з яких 1,4 млрд – на розвиток скотарства як для сільськогосподарських підприємств за утримання корів, так і для фізичних осіб за утримання молодняка ВРХ.

Також Ольга Трофімцева додала, що 250 млн грн передбачено державою для здешевлення придбання племінного поголів’я, зокрема нетелей, корів.

«Для залучення інвестицій у розвиток скотарства державною підтримкою передбачено здешевлення будівництва або реконструкції  тваринницьких ферм і комплексів, як за власні кошти, так і за кредитні. На ці цілі передбачається 1,8 млрд грн», – наголосила вона.

За словами Ольги Трофімцевої, в 2019 році діятиме програма часткової компенсації відсоткової ставки за кредитами, залученими у вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво та аквакультуру в розмірі 50 млн грн.

Щоб стимулювати розвиток кооперації, особливо у молочному скотарстві, за окремою держпрограмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» передбачено фінансування обслуговуючих кооперативів: компенсується 70% вартості придбаного обладнання, зокрема, для первинної обробки та переробки молока, зауважила в. о. міністра.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!