Агромаркет

Триває прийом документів на отримання держпідтримки у сфері АПК

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Триває прийом документів на отримання державної фінансової підтримки суб’єктами господарювання, які провадять свою діяльність у агропромисловому комплексі. У 2020-му році державні дотації надаються на підтримку розвитку пріоритетних галузей АПК, зокрема, тваринництва, садівництва, фермерства, сільськогосподарського машинобудування.

Про це повідомляють у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Крім того, аграрії активно користуються програмою зі здешевлення кредитування, що сприяє залученню додаткового фінансування в сільськогосподарську галузь.

Так, триває прийом документів за програмою «Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», зокрема:

 • до 15 листопада поточного року до Комісії Мінекономіки – відшкодування вартості тваринницьких об’єктів;
 • до 15 листопада поточного року до Комісії Мінекономіки – відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна.

Також триває прийом документів за програмою «Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства», зокрема:

 • до 01 листопада поточного року обласній Комісії – для відшкодування вартості саджанців, шпалери, краплинного зрошення;
 • до 01 листопада до Комісії Мінекономіки – для відшкодування вартості будівництва об’єктів,  придбання ліній, техніки та обладнання.

До 31 жовтня поточного року регіональні відділення Укрдержфонду приймають документи на отримання безповоротної фінансової допомоги за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» для новостворених ФГ (перші три роки після його створення).

Також триває прийом та розгляд документів за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Так, заявки приймаються:

 • до 5 грудня поточного року – за с/г техніку і обладнання, придбаних до 1 грудня поточного року;
 • до 1 квітня наступного року – за с/г техніку і обладнання, придбаних з 1 грудня поточного року.

Крім того, у Мінекономіки приймають заявки про включення до Переліку техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів:

 • до 31 жовтня поточного року – про включення до переліку в поточному році;
 • з 1 листопада поточного року – про включення до переліку в наступному році.

За напрямом «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» компенсація надається щомісячно виходячи із сум фактично сплачених позичальниками уповноваженому банку відсотків за користування кредитами за відповідний період.

Відшкодування за рахунок коштів поточного бюджетного року можна отримати за фактично нараховані та сплачені відсотки за користування кредитами за січень – жовтень поточного року.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
 • 100 найкращих аграрних підприємств України
 • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
 • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями