Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Спеціалізована система AgroPlanner від Fitelio спростить роботу аграрних дистриб’юторів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Українська ІТ-компанія Fitelio розробила спеціалізовану CRM (Customer Relationship Management) систему для аграрних дистриб’юторів, яка дозволяє зберігати в одному місці всю інформацію про клієнтів-аграріїв, планувати продажі та завдяки цьому підвищувати фінансові показники підприємств.

Система отримала назву AgroPlanner. Сервіс зібрав на одній платформі усі дані про ланцюжок продажів, які часто зберігаються в різних списках і таблицях (від документів Excel до паперових записних книжок) – контакти, список дистриб’юторів та клієнтів, план продажів.

Наприклад, при створенні профілю клієнта менеджер додає у базу господарство, вказавши його площу. Також він додає інформацію, які культури вирощує сільгосптоваровиробник, якими препаратами користуються, які в нього конкуренти. Потім додає контакти й кількість потрібної продукції.

Система дозволяє до кожного пункту чи розділу з інформацією про клієнтів можна залишати нотатки. Наприклад, одразу після розмови з аграрієм можна занести інформацію про зручний мессенджер, нагадування про наступну зустрів, відзначити запити чи потребу в певних препаратах, що в подальшому дозволить покращити клієнтоорієнтованість.

За словами СЕО Fitelio Георгія Варданяна, AgroPlanner – це спроба зробити перший крок на шляху до автоматизації та цифровізації бізнес-процесів.

«Чимало менеджерів агрокомпаній мають різні навички роботи з програмами, тому ми намагалися зробити її зрозумілою, легкою та інтуїтивною в користуванні», –  підсумував він.

Нагадаємо, «Агросем» впроваджуватиме інноваційні технології з землевпорядження.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ