Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Агросем» впроваджуватиме інноваційні технології з землевпорядження

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ТОВ «Агросем» підписала договір про співпрацю з компанією Філдбіай – розробником системи для ефективного управління землями сільськогосподарського призначення «Електронний землевпорядник FieldBI».

FieldBI запропонувала орендарям та власникам землі корисний програмний продукт

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці електронного землевпорядника України FieldBI.

Сторони заначають, що «Агросем» є одним із найпотужніших дистриб’юторів на аграрному ринку України. Тому завдяки розгалуженій системі регіональних офісів та унікальній експертизі партнера на ринку, ще більше сільгоспвиробників отримають доступ до якісного програмного забезпечення вітчизняного виробництва.

За словами співзасновника та гендиректора компанії «Електронний землевпорядник FieldBI» Євгена Кугука, співпраця компаній по впровадженню серед українських сільгоспвиробників інноваційних технологій, закладає фундамент потужному розвитку нашої держави у напрямку високих технологій.

««Агросем» – компанія, що впроваджує передовий світовий досвід в області агротехнологій, мінеральних добрив, насіння, ЗЗР, техніки, запчастин, сервісного обслуговування та інноваційних технологій», – зазначив він.

Своєю чергою директор «Агросем» Олексій Кулик додав, що вкрай актуальним «Електронний землевпорядник FieldBI» стане фермерам «напередодні відкриття ринку землі, адже дозволить максимально якісно та в повній мірі контролювати найголовніший актив аграріїв – землю».

Нагадаємо, «Електронний землевпорядник» розпочав роботу.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ