Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Syngenta, ADAMA та Sinochem оголосили про об’єднання у групу компаній Syngenta Group

Компанія Syngenta Group Co. Ltd. оголосила про офіційне відкриття Syngenta Group, що об’єднала в собі Syngenta AG (Швейцарія), ADAMA (Ізраїль) і сільськогосподарський підрозділ Sinochem (Китай).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нова компанія, головний офіс якої розташований у Швейцарії, налічує 48 тис. працівників у понад 100 країнах світу, а обсяги її продажів у 2019 році сягнули $23 млрд.

Генеральним директором Syngenta Group став Ерік Фірвальд, колишній генеральний директор Syngenta AG, фінансовим директором – Хен Ліхтенштейн – колишній генеральний директор ADAMA, юридичним директором – Стів Ландсмен, а директором із персоналу – Лаура Робертс.

«Місія групи компаній – поширювати наукові інноваційні рішення, технології та послуги для того, щоб допомогти фермерським господарствам стабільно забезпечувати населення світу кращими продуктами харчування, кормами, клітковиною і паливом, одночасно зберігаючи природні ресурси та охороняючи навколишнє середовище», – йдеться в повідомленні.

Структура нової організації має чотири підрозділи:

  • «Сингента Кроп Протекшн» (Syngenta Crop Protection), керівником якої є Джон Парр (Jon Parr), м. Базель, Швейцарія;
  • «Сингента Сідз» (Syngenta Seeds), якою керує Джефф Роу (Jeff Rowe), Чикаго, США;
  • ADAMA, якою керує Ігнасіо Домінгес (Ignacio Dominguez), Аеропорт-сіті, Ізраїль;
  • «Сингента Груп Чайна» (Syngenta Group China), керівником якої є Генгд Кін (Hengde Qin), Шанхай, Китай.

«Сталий розвиток нашого підприємства залежить від стану ґрунтів та навколишнього середовища загалом. Ми оцінюємо наш успіх не тільки за показниками роботи, але й за користю, яку ми приносимо для сільськогосподарської галузі та охорони навколишнього середовища», – зазначив Ерік Фірвальд.

Нагадаємо, у січні цього року стало відомо, що ADAMA увійде до новоствореної групи компаній Syngenta як самостійна одиниця.