Агромаркет
Головне:
Агромаркет

ADAMA увійде до новоствореної групи компаній Syngenta як самостійна одиниця

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанії ChemChina та Sinochem оголосили про консолідацію своїх агробізнесів в один холдинг всередині ChemChina з назвою Syngenta Group Co. ADAMA, що також увійшла в групу компаній, залишиться самостійною одиницею з власним брендом, позиціонуванням і стратегією.

Про це повідомляє прес-служба ADAMA.

Очікується, що група компаній стане світовим лідером у виробництві ресурсів для сільського господарства: засобів захисту рослин, насіння, добрив, додаткових сільськогосподарських та цифрових технологій, – а також новітньої розвинутої мережі дистрибуції в Китаї.

«Бізнеси, що входять в нову групу – ADAMA, Syngenta та відповідні сільскогосподарські підрозділи Sinochem – протягом останнього року зробили значні кроки у напрямку співробітництва. Як результат – отримані додаткові прибутки завдяки ефективному використанню сил у закупці та заощадженням на виробництві», – ідеться в повідомленні.

Посаду фінансового директора групи компаній Syngenta запропонували зайняти президенту та генеральному директору ADAMA Хену Ліхтенштейну. Він також буде відповідати за стратегію та інтеграцію холдингу.

За стратегію та інтеграцію також відповідатиме Ігнасіо Домінгез, призначений на посаду генерального директора ADAMA. На посаду заступника генерального директора ADAMA та генерального директора дочірніх компаній ADAMA Agricultural Solutions, якими ADAMA володіє в повній мірі, призначено Авірама Лахава.

Як зазначається, створення групи буде сприяти подальшому співробітництву компаній та більш ефективному використанню визначених синергічних можливостей.

Довідка

ADAMA Ltd. – один зі світових лідерів з виробництва засобів захисту рослин. Має один із найбільш повних та диверсифікованих портфелів, що містить унікальні, продукти. У компанії працює сім тисяч співробітників у більш ніж 100 країнах.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!