Агромаркет

Світовий ринок м’яса зростатиме в 2018 році, – Rabobank

Світовий ринок м’яса зростатиме в 2018 році, – Rabobank

Rabobank очікує, що виробництво тваринних білків зростатиме у всіх регіонах. При цьому загальне зростання виробництва ще раз перевищить середній показник за 10 років. Це суттєве зростання виробництва в основному відбудеться у Бразилії, Китаї та США.

Про це заявив аналітик Rabobank Джастін Шеррард.

У дослідженні, присвяченому виробництву різних видів м’яса, яловичина і свинина, за прогнозами, будуть основними драйверами зростання. Очікується, що в 2018 році глобальне виробництво яловичини розширюватиметься вже третій рік поспіль, а в світовому виробництві свинини відбудеться ще один рік значного розширення. Очікується, що виробництво птиці також збільшуватиметься, але дещо знизиться відносно 2017 року.

Багато країн прагнуть збільшити експорт м’яса, і це буде основною частиною збільшення конкуренції на світовому ринку м’яса, якої можна очікувати в 2018 році, зазначив Джастін Шеррард.

У той час як конкретні результати торгівлі в 2018 році також відображатимуть попит, що зростає, проблеми доступу до ринків і політичні рішення принесуть частку невизначеності в торгівлю.

Північна Америка. Виробництво м’яса продовжує зростати. Розширення виробництва за видами м’яса збільшує залежність від торгівлі, але доступ до ринків буде сферою  невизначеності протягом 2018 року.

Бразилія. Бразилія й Аргентина мають намір збільшити виробництво яловичини на 5% і 4% відповідно. Бразилія також розширює виробництво птиці та свинини.

ЄС. Доступ до експортних ринків набуває все більшого значення для європейських м’ясопереробників, оскільки зростання виробництва на тлі спаду купівельної спроможності місцевих споживачів змушує виробників шукати нові канали збуту своєї продукції.

Китай. Поставки свинини зростуть. Ринок свинини в Китаї вступає в період спаду, тому зростає імпорт. Загальний обсяг поставок птиці буде стабільним. Поставки яловичини неухильно зростатимуть, переважно за рахунок імпорту.

Південно-Східна Азія. Зростання виробництва сповільниться. Виробництво птиці скорочується у відповідь на надлишкову пропозицію. Попит на яловичину, як і раніше, задовольнятиметься за рахунок імпорту. Причому ціна буде основним фактором у прийнятті торговельних рішень.

Океанія. Покращені сезонні умови підтримують попит австралійських виробників на велику рогату худобу на тлі більш м’яких експортних ринків, у той час, як у Новій Зеландії експортери яловичини залежать від попиту на експортних ринках, що продовжує зростати.

Meatinfo

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!