Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Спрощено реєстрацію сімейних фермерських господарств

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Відтепер легалізація сільгоспвиробництва буде можливою шляхом створення фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі відповідного договору (декларації) і відображення відомостей про це в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Про це повідомила заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  на своїй Фейсбук-сторінці.

За її словами, для забезпечення виконання вимог Закону «Про фермерське господарство» особи, уповноважені на вчинення нотаріальних дій, та державні реєстратори до введення в дію оновленого Єдиного державного реєстру здійснюватимуть реєстрацію ФОП – голів сімейних фермерських господарств згідно з роз’ясненнями Міністерства юстиції України, надісланими листом від 25.11.2019 за підписом Першого заступника Міністра юстиції України Є. Горовця. 

«Реєстрація ФОП – голів сімейних фермерських господарств надасть можливість економічно активним селянам розвиватись як повноцінним сільськогосподарським товаровиробникам та скористатись податковими пільгами і державними програмами підтримки, передбаченими для сільськогосподарських товаровиробників і, зокрема, для сімейних фермерських господарств», – зазначила Інна Мєтєлєва.

Довідка

В Україні щороку до 45% валової продукції сільського господарства виробляють домогосподарства та невеликі фермерські господарства. При цьому 3,9 млн домогосподарств не є офіційними виробниками сільськогосподарської продукції.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!