Агромаркет

Споживання органічної продукції в Україні цього року може сягнути 25 млн грн.

Споживання органічної продукції в Україні цього року може сягнути 25 млн грн.

У Мінагрополітики очікують зростання обсягу внутрішнього ринку органіки до 25 млн євро вже у 2017 року.

Таку цифру озвучила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

«Сподіваюся, що ініціативи міністерства, як, наприклад, проект Закону «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», стануть одним із поштовхів до стрімкого розвитку українського органічного ринку. Маємо підстави очікувати зростання обсягу внутрішнього ринку органіки до 25 млн євро вже цьогоріч, а в подальшому – приріст у 15% щороку», – сказала вона.

Олена Ковальова підкреслила, що Мінагрополітики спільно з органічним сектором активно працює над удосконаленням законодавчої бази України щодо органічного виробництва.

«Головне завдання, і це прописано у законопроекті «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», – це гарантування споживачам впевненості у продуктах, які марковані як органічні», – зазначила заступник міністра.

Проектом закону, у разі його прийняття, передбачається розробка та ухвалення понад 20 нормативно-правових актів. Зокрема, затвердження державного логотипу для органічної продукції; форм документації на органічну продукцію; вимог до органічного виробництва, сертифікації, обігу та маркування органічної продукції; ведення Реєстру операторів, Реєстру органів сертифікації та Реєстру органічного насіння та інших.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!