Агромаркет

Сільгоспземлі від уряду вже отримали 72% ОТГ

Сільгоспземлі від уряду вже отримали 72% ОТГ

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру підбила проміжні підсумки розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому процесу передачі державних сільгоспземель у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Станом на 1 жовтня 479 об’єднаних територіальних громад отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів загальною площею понад 938,7 тис. га.

Про це повідомили у Держгеокадастрі.

Повністю виконано план-графік передачі держземель сільгосппризначення у комунальну власність ОТГ у Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській та Черкаській областях.

Органи земельних ресурсів взяли на себе організацію робіт із оформлення земельних ділянок, а затрати  на проведення інвентаризації компенсував уряд, підкреслив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк,

«Це якісна передача, в результаті якої ОТГ отримують належним чином оформлені земельні ділянки, із кадастровими номерами, чіткими межами, готові для прийняття на баланс, – відзначив він. – Зі свого боку ми очікуємо ефективного розпорядження цим ресурсом органами місцевого самоврядування і моніторитимемо реальне використання земель ОТГ, зокрема, відслідковувати динаміку орендних ставок».

Всього до кінця 2018 року заплановано передачу сільгоспземель ще 183 ОТГ.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!