Агромаркет

Січневі продажі насіння Brevant на 38% перевищили планові показники

Команда продажів насіння Brevant seeds компанії Corteva Agriscience відзвітувала повну готовність до сезону 2020. Обсяги продажів першого місяця року перевищили планові показники на 38%.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Портфель Brevant на новий сезон представлений 13 гібридами кукурудзи (ФАО від 230 до 380) для виробництва зерна, силосу, крохмалю, спирту або крупи. В портфелі соняшнику представлено 9 гібридів, з яких чотири – високоолеїнові (ДСХ403, П64ГЕ133, 8Х288КЛДМ та 8Х477КЛ).

Для більш ефективного покриття регіонів та кращої комунікації з сільгоспвиробниками, у сезоні 2020 будуть працювати нові регіональні команди. За кожним керівником регіону закріплено дві окремі групи, які відповідатимуть за напрямки насіння бренду Brevant™ seeds та засоби захисту рослин.

У той же час компанія збільшує кількість професійних менеджерів, сфокусованих на взаємне зростання разом з українськими сільгоспвиробниками. Крім того, Corteva Agriscience впроваджує комплексний підхід до технології клієнта, який включає нові фінансові рішення: аграрні розписки, страхування посівів, кредитування, бартер та інші.

«Дистрибуторська мережа, через яку пропонується насіння Brevant на сезон 2020, побудована з урахуванням орієнтації наших партнерів на професійний розвиток бренду та їхню ефективну довгострокову взаємодію з Corteva Agriscience, Наша мета – разом з партнерами забезпечувати сільгоспвиробників України найповнішим портфелем у галузі з урахуванням їхніх потреб щодо гібридного складу, фінансових умов та потреби у сервісах», – зазначив, керівник бізнесу засобів захисту рослин та насіння Brevant seeds компанії Corteva Agriscience Сергій Бут.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!