Агромаркет

Ще один український банк приєднався до програми фінансування за аграрними розписками

Альфа-Банк Україна став черговим учасником всеукраїнського проєкту «Аграрні розписки в Україні» від Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Про це повідомляє прес-служба банку.

Як зазначається, банк пропонує аграріям фінансування на умовах оформлення аграрної розписки, що виступає забезпеченням при кредитуванні для поповнення обігових коштів агрогосподарств.

«У пошуку швидких сезонних коштів аграрії усе частіше дивляться у бік аграрних розписок як найпростішого фінансового інструменту. Його головна перевага у тому, що заставою може виступати майбутній урожай. Адже тверда застава є не в кожного агрогосподарства», – зазначила директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна Лілія Лиманська.

За її словами, аграрна розписка наразі є зручним фінансовим інструментом, що набуває поширення серед агровиробників. Він має низку переваг перед векселями і форвардними контрактами, зокрема можливість управління валютними ризиками, реєстрація зобов’язання і забезпечення в одному документі, централізований державний реєстр аграрних розписок.

Як повідомлялося, з початку 2019 року аграрних розписок оформлено на 8 млрд грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!