Агромаркет

З початку року аграрних розписок оформлено на 8 млрд грн

Вітчизняні сільгоспвиробники з початку 2019 року оформили аграрних розписок на суму 8 млрд грн, що на 4,8 млрд грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Згідно з повідомленням, кількість оформлених  аграрних розписок з початку поточного року зросла на 721 одиницю – до 1238 штук.

«Всього з початку впровадження аграрних розписок в аграрний сектор залучено понад 14,5 млрд грн, а їх загальна кількість становить 2116», – йдеться в повідомленні.

Крім того, з усіх укладених аграрних розписок 60% – фінансові, що передбачають відносини в грошовій формі. Середній розмір зобов’язань за однією фінансовою аграрною розпискою – 5,8 млн грн, а за товарною – 8,4 млн грн.

Як зазначається, більше 130 компаній кредитуються за аграрними розписками, серед яких і українські, і міжнародні підприємства.

Як повідомлялося раніше, українська компанія оформила першу міжнародну аграрну розписку в органіці. Крім того, процедуру оформлення аграрних розписок було вдосконалено, а також опубліковано посібник для полегшення роботи з аграрними розписками.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!