Агромаркет

Ринок землі відкриють через рік, - Олексій Гончарук

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ринок землі в Україні буде відкрито з 1 жовтня 2020 року.

Про це повідомив Прем’єр-Міністр України Олексій Гончарук під час конференції «Земля як фактор розвитку українського села».

За його словами, ринок землі буде відкрито не одразу, адже до нього потрібно підготуватись.

Очільник Уряду наголосив, що купувати землю матимуть можливість лише громадяни України чи українські компанії, продаж та купівля землі повинна здійснюватися на публічних і прозорих торгах, щоб усі мали рівний доступ до неї. Крім того, буде створено можливість купувати державну чи комунальну землю.

«Необхідно гарантувати право тим, хто зараз орендує землю, купити її в першу чергу. Цей ринок має бути зручний не для спекулянтів, а для тих людей, які реально працюють на землі», зазначив Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр також зауважив, що до моменту відкриття ринку процентна ставка по кредитах повинна бути знижена, а ще розроблений інструмент компенсації ставки за кредитом для фермерів.

Нагадаємо, раніше ринок землі планували відкрити з 1 липня 2020 року. Термін було змінено після консультацій з аграріями. Також І наголосив, що самого лише права купити землю недостатньо, треба створити можливість.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями