Агромаркет

Німеччина сприятиме розвитку вітчизняної агроосвіти та контролю за органічним виробництвом

У рамках 16-го засідання українсько-німецького аграрного комітету представники АПК двох країн обговорили пріоритетні питання двостороннього співробітництва в агросфері.

Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, сторони розглянули стан реалізації двосторонніх проєктів.

Зокрема, у питанні німецько-українського агрополітичного діалогу учасники домовилися у наступні два роки розвивати методику збору аналітичної і статистичної інформації в АПК, що сприятиме прийняттю більш ефективних політичних рішень, та обмінюватися досвідом у питаннях реалізації земельної реформи та реформи лісової галузі.

Щодо співпраці у сфері органічного землеробства, учасники відмітили ефективну реалізацію попереднього проєкту, який сприяв підготовці кваліфікованих фахівців у цій сфері.

Також сторони узгодили наміри про запровадження 3-річного проєкту, сфокусованого на навчанні інспекторів, що сприятиме посиленню інституційної спроможності держави у контролі за органічним виробництвом.

Крім того, учасники вирішили продовжити спільний проєкт щодо підтримки професійної освіти в аграрних коледжах України.

Окремо сторони обговорили питання розвитку двосторонньої торгівлі, підтримки експорту сільськогосподарської продукції в Україні та підтримці малих виробників, які експортують продукцію садівництва, перероблену та готову продукцію. Зокрема, акцентували на налагодженні двосторонніх контактів між потенційним експортером з України і імпортером у Німеччині.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!