Агромаркет

Проєкт «Сімейні молочні ферми» сплатив понад 5 млн грн податків

Проєкт «Сімейні молочні ферми» сплатив понад 5 млн грн податків

Проєкт «Сімейні молочні ферми» попри складні воєнні часи продовжує підтримувати економіку України та місцевих громад. Так за 1 півріччя 2022 року в загальному всіма учасниками проєкту до бюджетів різних рівнів було сплачено податків на понад 5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба проєкту «Сімейні молочні ферми».

Більшість фермерів-учасників проєкту «Сімейні молочні ферми» перебувають на 4 групі платника єдиного податку (близько 80%). Ще 20% учасників віддали перевагу 2 та 3 групі (їх кількість приблизно однакова).

Варто зазначити, що з початку війни молочні фермери опинилися в скрутному становищі – ціна на молоко різко впала до 1-2 грн за 1 л. Але й при такій вартості молокозаводи не хотіли його забирати. В результаті, багато фермерів, особливо в прифронтових зонах опинилися без заробітку. Крім цього, згідно зі змінами в податковому законодавстві, сплата єдиного податку під час воєнного стану є добровільною.

Проте фермери-учасники проєкту «Сімейні молочні ферми» продовжили сплачувати всі внески в бюджет держави та громад і таким чином роблять свій внесок в підтримку економіки країни.

В проєкті «Сімейні молочні ферми» бере участь 169 фермерських господарств з 12 регіонів України. Обов’язковою умовою участі в проєкті є офіційна реєстрація бізнесу.

Нагадаємо, аудитори визнали проєкт «Сімейні молочні ферми» новатором та рушієм ринку.