Агромаркет

Пропонуються компенсації за ремонт сільгосптехніки – законопроект

Пропонуються компенсації за ремонт сільгосптехніки – законопроект

В Україні пропонується ввести механізм, який здешевить для фермерів ремонт сільськогосподарської техніки.

Відповідний законопроект № 4024а «Про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» щодо деяких питань виробництва та відновлення сільськогосподарської техніки» підтримав парламентський комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, повідомила прес-служба Української аграрної конфедерації (УАК).

Згідно з документом, пропонується ввести часткову (до 40%) компенсацію вартості відновленої техніки та обладнання для агропромислового комплексу, що поставляється сільгоспвиробникам і підприємствам харчової та переробної промисловості, а також фінансову підтримку закупівлі такої техніки і обладнання на умовах здешевлення кредитів і фінансового лізингу.

Крім того, запропоновано передбачити можливість використання для цілей фінансової підтримки закупівлі відновленої техніки коштів місцевих бюджетів за рішенням відповідних органів місцевого самоврядування.

«Ми даємо можливість кожній адміністративно-територіальній одиниці направляти кошти на ремонт техніки. І це можна зробити, якщо не менше 60% запасних частин будуть національного виробництва», – зазначив народний депутат, президент УАК Леонід Козаченко, який є одним із ініціаторів даного законопроекту.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!