Агромаркет

«Прометей» наростив земельний банк до 20 тис га

Купівля активу агрохолдингу Agromino групою компаній «Прометей» відбулася на початку квітня.

Як повідомляє прес-служба ГК «Прометей», земельний банк однойменної виробничої компанії зріс удвічі – до 20 тис. гектарів.

В рамках угоди було придбано агропідприємство «Агро Капітал Центр», що має в обробітку майжу 10 тис. гектарів ріллі у Баштанському районі на Миколаївщині.

«Крім родючих земель, агропідприємство має дуже вдале розташування, згруповані поля великого розміру, що дозволяє нам використовувати широкозахватні агрегати. У свою чергу це дозволяє оптимізувати витрати на грунтообробіток і догляд за полями. Частина земель перебуває під зрошенням, і їхню частку є можливість збільшити, що досить перспективно для сільського господарства Півдня», – зауважив агроном виробничої компанії «Прометей» Ілля Троїцький.

У поточному році група планує й надалі розширювати елеваторну мережу і нарощувати земельний банк.

На придбаних компанією «Прометей» землях вже почали підготовку до посівної. У поточному сезоні планують задіяти новий актив соняшником і зерновими.

Нагадаємо, «Прометей» розширює елеваторну мережу. Також ми писали раніше, що «Прометей» інвестував в оновлення матеріально-технічної бази понад 700 тис. євро.