Агромаркет

Agromino має намір вилучити акції зі Стокгольмської фондової біржі

Компанія Agromino планує подати заявку на вилучення акцій, що наразі торгуються на Стокгольмській фондовій біржі (СФБ), без «перенесення» акцій на іншу торгову платформу.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Втім, формальна заява про вилучення буде подана до СФБ не раніше, ніж через три місяці після того, як ринок буде повідомлений про наміри делістингу.

До прийняття цього рішення, компанія взяла відповідний запит у Шведської ради з цінних паперів, що незабаром буде опублікований.

«Шведська рада з цінних паперів відповідно до свого досвіду та на підставі фактів, викладених у запиті, робить висновок, що вилучення акцій компанії, на думку Ради, не порушуватиме належну практику на шведському фондовому ринку за умови дотримання вимог законодавства Данії про товариство (тобто затвердження змін до Статуту Компанії)», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим належна практика на шведському фондовому ринку вимагає, щоб Agromino подала заявку на вилучення лише після того, як ринок буде поінформовано про наміри делістингу, щоб акціонери мали час продати свої акції або діяти іншим чином на основі наданої їм інформації.

Як зазначається, приймаючи рішення про вилучення акцій Agromino, рада директорів врахувала загальну кон’юнктуру та розвиток ринку, на якому вона працює (Україна), а також застосовні вимоги до ліквідності.

Оскільки торги акціями компанії протягом останніх 12 місяців були епізодичними і не були дотримані певні вимоги мінімальної ліквідності (наприклад, мінімальна кількість кваліфікованих акціонерів), довгостроковий низький попит та попит на акції компанії можуть призвести до порушення функціонування ціноутворення акцій. У майбутньому такі обставини можуть призвести до збільшення ризику примусового вилучення акцій компанії зі Стокгольмської біржі.

СФБ у свою чергу повідомила компанії, що у разі продовження лістингу акцій Agromino рекомендується вжити заходів для підвищення ліквідності.

Також повідомляється, що такий крок на права власності на акції не вплине.