Агромаркет
Головне:
Агромаркет

POSEIDON TRADEWAVES - надійний партнер для комфортної співпраці

Із травня 2021 року почала активну роботу велика компанія POSEIDON TRADEWAVES – нова трейдингова структура в рамках холдингу «ФРІДОМ ФАРМ ІНТЕРНЕШНЛ», що забезпечує поставки зернових, олійних культур і продуктів їх переробки з України на міжнародні ринки.

«Ми маємо намір зайняти одну з лідерських позицій серед найбільших українських операторів, завдяки багаторічному досвіду роботи в трейдингу і прагненню врахувати інтереси всіх сторін. Команда POSEIDON TRADEWAVES докладає максимум зусиль для оптимізації взаємодії покупців з виробниками, пропонуючи кращі рішення в організації торговельних процесів, логістики і фінансування», – зазначив комерційний директор компанії Костянтин Бугера.

Серед ключових товарних категорій, з якими працює компанія, – рослинні олії (сирі та рафіновані – соняшникова, ріпаковий, соєва), а також шрот і макуха із соняшника, ріпаку та сої.

POSEIDON TRADEWAVES також виробляє бутильовану олію під власними брендами та Private Label (ВТМ).

Основний акцент у своїй діяльності POSEIDON TRADEWAVES робить на розширення експорту української сільськогосподарської продукції в усі країни світу.

POSEIDON TRADEWAVES – нові ефективні підходи та методи ведення торгової діяльності, що забезпечують простоту і комфорт трейдингових операцій.

linkedin.com/poseidontradewaves

poseidontradewaves.com

https://www.facebook.com/PoseidonTradewaves

ДОСЬЄ

POSEIDON TRADEWAVES експортує сільськогосподарську продукцію з України в країни Європи, Близького Сходу, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Африки.

Офіси компанії розташовані в Республіці Кіпр і Україні, наразі в них  працює понад 50 високопрофесійних фахівців.

«Фрідом Фарм Інтернешнл» – агрохолдинг, який обробляє 50 тис. га в Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській та Полтавській областях.

Основні вирощувані культури: пшениця озима, соя, кукурудза, соняшник.

До складу холдингу входить завод із переробки сої ТОВ «Таврія Агро Інвест» з потужністю 240 тис. тонн сировини на рік. Продукція, що випускається: соєвий шрот, соєва олія, соєва оболонка.

Компанія експортує свою продукцію в країни Європи та Азії.

Центральний офіс компанії базується в м. Херсон.

Журнали