Агромаркет

Порошенко підписав Закон «Про оцінку впливу на довкілля»

Порошенко підписав Закон «Про оцінку впливу на довкілля»

Президент Петро Порошенко 13 червня підписав Закон «Про оцінку впливу на довкілля» № 2009а-д, доопрацьований Верховною Радою з урахуванням пропозицій глави держави.

Про це повідомляється на сайті президента України.

Закон встановлює правові та організаційні засади здійснення оцінки впливу на довкілля та забезпечує виконання Україною міжнародних зобов’язань у рамках Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті та Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля.

Зазначається, що документом чітко визначена сфера застосування оцінки впливу на довкілля, зокрема, нафтопереробні та газопереробні заводи, теплові та атомні електростанції, хімічне виробництво, будівництво аеропортів, аеродромів, автомобільних доріг та гідротехнічних споруд морських і річкових портів тощо.

Крім того, у законі прописано відповідальність за порушення законодавства про оцінку впливу на довкілля, а також тимчасова заборона (зупинення) та припинення діяльності підприємств у разі порушення ними законодавства.

Нагадаємо, професійні асоціації у сферах аграрного виробництва, безпеки та юриспруденції просили президента України ветувати цей закон, оскільки він сприяє розвитку корупції та загрожує підприємництву.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!