Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Попри збільшення закупівель американської кукурудзи, Китай продовжить імпортувати українську зернову

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Активна закупівля Китаєм кукурудзи в США зменшить попит на вітчизняну зернову, особливо врожаю 2020 року. Втім, експерти вважають, що цьогоріч Китай продовжить купувати українську кукурудзу, а експортом зернової з США займатимуться державні компанії, яким потрібно поповнити розпродані в попередні роки державні резерви.

Про це повідомляє електронна зернова біржа Grain Trade.

«Новина про продаж минулого тижня великої партії кукурудзи з США до Китаю викликала стурбованість щодо можливого скорочення попиту на українську кукурудзу, яка останніми роками майже витіснила американську з ринку Піднебесної», – йдеться в повідомленні.

У поточному сезоні Україна вже майже виконала план з експорту кукурудзи, реалізувавши 22 млн тонн із прогнозованих 29-30 млн тонн. Проте збільшення посівних площ під кукурудзою в Україні та США в наступному сезоні посилить конкуренцію на світовому ринку.

Із імпортованих Китаєм у 2019 році 7 млн тонн кукурудзи частка українського зерна склала 3,84 млн тонн. А з січня по 13 березня Україна експортувала до Китаю 1,1 млн тонн кукурудзи, зокрема у березні – 262 тис. тонн.

Також повідомляється, що закупівельні ціни на українську кукурудзу в порту виросли через дефіцит пропозицій на тлі необхідності виконання трейдерами березневих контрактів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!