Агромаркет

Покупців української продукції шукатимуть в Африці та Китаї

Покупців української продукції шукатимуть в Африці та Китаї

«Ми вибрали країни, де нас чекають… В Африку у нас буде не одна місія, а кілька, оскільки регіон дуже великий», — заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговельний представник України Наталія Микольська.

Другим важливим географічним ринком є Китай. «У нас недооцінений потенціал у 2 млрд дол. експорту в Китай», — пояснила заступник міністра.

Також пані Микольська повідомила, що після укладання угоди про зону вільної торгівлі з Канадою ринок цієї країни також розглядається для створення торговельної місії. Крім того, МЕРТ і далі працюватиме над просуванням українських товарів на ринки ЄС, США і Японії.

Нині відомство продовжує переговори про підписання зони вільної торгівлі з Туреччиною та Ізраїлем.

«Через зміну керівників профільних міністерств у нас була певна пауза в діалозі із Туреччиною», — сказала вона, додавши, що переговори поновилися й тривають.

Також ведуться активні переговори і з Ізраїлем.

Зі свого боку заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трохимцева повідомила, що Мінагропрод також веде діалог із турецькими колегами, 28 листопада очікується турецько-український бізнес-форум, в ході якого будуть проведені політичні консультації щодо ЗВТ.

«Ми дуже хочемо розширити відносини з Туреччиною в галузі АПК, але насамперед ми захищатимемо інтереси наших виробників», — наголосила вона.

The dairynews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!