Агромаркет

Підписано два протоколи щодо експорту вітчизняного ріпакового шроту та меду в Китай

Україна підписала два протоколи щодо експорту ріпакового шроту та меду в Китай. На черзі – м’ясо птиці.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка на своїй Фейсбук-сторінці.

«Дуже продуктивною виявилася зустріч з Генеральною митною адміністрацією КНР. Ми проговорили усі наші дії по всіх товарних позиціях – молочна продукція, пшениця, ячмінь, горох, квасоля, горіхи, черешня, лохина, риба тощо. Робота по всіх цих товарах значно інтенсифікується. Ми також завершили узгодження протоколу по м’ясу птиці, а отже свою мету відкрити цей товар до кінця цього року я не полишаю. Ну і нарешті – підписали два протоколи щодо ріпакового шроту і меду. Так що шановні виробники – можете відправляти», – написав Тарас Качка.

Він зустрівся також із віцеміністром КНР Вань Лінцзюнем, із яким було обговорено реструктуризацію контролюючих органів, спільні проблеми у визначенні місії митної служби в системі адміністрації, інтерес до інституту авторизованих економічних операторів, і як він вкладається в логіку ініціативи «Один пояс – один шлях».

Крім того, у розмові з головою Китайської експортно-імпортної палати продуктів харчування CFNA Цао Дерон ішлося про B2B зв‘язки в аграрній сфері і про допомогу в участі у виставках, зокрема Шанхайській імпортній виставці, а рід час зустрічі з представником Державного комітету з розвитку і реформ головною темою перемовин були сучасні технології і співпраця у цій сфері.

«Наші відносини з Китаєм мають всі шанси перерости в системні, серйозні і по-справжньому дорослі. Цим шансом потрібно скористатися не задля отримання кількох кредитів, а для побудови міцної основи для довгострокової співпраці», – підсумував Тарас Качка.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!