Агромаркет

Підприємство «Агроекологія» формує перелік показників ефективності

Підприємство «Агроекологія», що займається органічним землеробством на Полтавщині, формує перелік показників ефективності.

Про це AgroTimes розповів Гліб Лук’яненко, генеральний директор ПП «Агроекологія».

«Нам вдалося побудувати виробничу модель, але не завадить підтягнути економіку, — зазначив він — Наразі шукаємо в команду фахівця, який зможе налагодити управлінський облік, щоб чітко розуміти, у яких напрямах ми заробляємо, а у яких втрачаємо. Тобто ефективність у нас буде прив’язана до грошей».

Крім того, у колективі порушують тему економічної доцільності кожної дії працівника чи бездіяльності, впливу на кінцевий результат.

«Ми працюємо за принципом взаємозамінності та взаємозалежності, — уточнив гендиректор підприємства. — Наприклад, якщо захворів зоотехнік, його на кормозаготівлі підмінить агроном, бо розуміє, що інакше він не отримає гній і для полів втратить в урожайності».

Пан Гліб додав, що свідомо не створює зарегламентоване виробництво, бо можна втратити головну цінність — цілісність команди підприємства. Так, агрономи чітко розуміють, які операції провести на полі та скільки грошей залучити, щоб кожен гектар був рентабельним. А ветеринари мають знати, у яку суму обходиться підприємству кожна процедура і як може змінитися їх дохід, якщо вони виконуватимуть її правильно з першого разу.

Нагадаємо, «Агроекологія» шукає партнерів для формування спільного органічного кошика. Також ми писали, що «Агроекологія» вироблятиме під брендом Vo! органічні повсякденні продукти.