Агромаркет

Перш ніж інвестувати у зрошення, слід урахувати умови користування землею, - фермер

Перед тим, як прийняти рішення інвестувати в зрошення, слід врахувати багато моментів, один із яких – умови користування землею.

Про це в інтерв’ю журналу The Urainian Farmer розповів директор та власник ПСП «Альфа-Агро» Ігор Брагінець (Херсонська обл.).

За його словами, слід потурбуватися про укладення довгострокових договорів оренди з обов’язково прописаним пунктом про те, що зміна власника не є підставою для зміни договору оренди. Лише це убезпечить господарство від утрат у разі відкриття ринку землі.

«Перш ніж інвестувати в зрошення, я провів переговори зі своїми орендодавцями і пояснив, що маю намір вкладати в землю чималі кошти, і це зробить її набагато більш інвестиційно привабливою, підвищить її вартість. А тому мені потрібні гарантії, що я не втрачу ці угіддя через кілька років, тож запропонував їм укласти довгострокові договори оренди», – розповів Ігор Брагінець.

Нагадаємо, за словами Ігоря Брагінця, на півдні України інвестиції в зрошення сільгоспугідь окуповуються за один-два роки.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!