Агромаркет

Уряд звільнив двох заступників міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Розпорядженнями Кабінету Міністрів від 13 квітня 2020 року №408-р та №409-р з посад заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України звільнено Павла Кухту та Сергія Ніколайчука.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Обох заступників міністра звільнено відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 9 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади».

На своїй Фейсбук-сторінці Павло Кухта написав, що уряд задовольнив його заяву на звільнення з посади першого заступника міністра економіки, яку було подано відразу після призначення нового міністра, у відповідності до статті 9 Закону «Про центральні органи виконавчої влади».

«Як і обіцяв, міністерство не зупинилося і працювало штатно та без збоїв в процесі зміни урядів, не дивлячись на те, що нового міністра економіки було призначено не відразу, – написав він. – Оскільки, коли був виконуючим обов’язки міністра, усі свої напрямки та департаменти я перерозподілив між заступниками, після призначення нового міністра жодного з напрямків роботи міністерства я, безпосередньо, не курував – перебував у карантині, як і більшість українців».

Нагадаємо, 10 березня 2020 року Павла Кухту призначили в. о. міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

А вже 17 березня Верховна Рада на позачерговому засіданні підтримала кандидатуру Ігоря Петрашка на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!