Агромаркет

Парламент продовжив дію податкових послаблень

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав ухвалений на позачерговому засіданні парламенту 30 березня Закон №3275 щодо підтримки населення та бізнесу в умовах карантину через поширення коронавірусу. Цей Закон вже передано на підпис Президенту України.

Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

У Законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» ідеться, зокрема, про підняття лімітів для груп платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців: перша група – з 300 тис. грн до 1 млн грн, друга група – з 1,5 до 5 млн грн, третя група – з 5 до 7 млн грн.

Тимчасово, до 31 травня 2020 року, акцизний податок справляється за ставкою 0 гривень за 1 літр 100%-го спирту зі спирту етилового, який використовується для виробництва дезінфекційних засобів.

Також плата за землю і податок на нерухомість не сплачуються з 1 березня по 31 березня 2020 року, а штрафні санкції за несплату чи несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ), неподання (несвоєчасне подання) звітності про сплату ЄСВ не застосовуються з 1 березня по 31 травня. На період карантину забороняється підвищення процентної ставки за кредитним договором.

Крім того, вводяться правила дистанційної роботи працівників: загальна норма тривалості робочого часу передбачена Кодексом законів про працю України, працівники розподіляють робочий час на свій розсуд, виконання дистанційної роботи не тягне за собою будь-яких обмежень трудових прав, зменшення зарплати

За зверненням роботодавця виплачуватиметься допомога щодо часткового безробіття працівникам, яких не звільнено з роботи, але їхня зарплата і тривалість робочого часу скорочена роботодавцем (тільки для малих і середніх підприємств).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!