Агромаркет

Озвучено базові напрями держпідтримки агросектору на 2020 рік

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства визначили кілька базових напрямів держпідтримки на 2020 рік: садівництво, тваринництво, здешевлення с/г техніки та обладнання, фермерство і дорадництво, здешевлення кредитів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Також, за словами заступника міністра Тараса Висоцького, будуть створені робочі групи, які  координуватимуть кожен з напрямів та працюватимуть над порядками використання коштів. Зокрема, до визначених сум уже включено компенсацію невиплачених коштів за попередній період.

Так, за напрямом часткової компенсації вартості с/г техніки і обладнання передбачається виділити 1 млрд грн, на тваринництво – 1 млрд грн, здешевлення кредитів – 1,2 млрд грн, садівництво і фермерство – по 400 млн грн.

Також Тарас Висоцький озвучив деякі з пропозицій від профільних асоціацій, серед яких – компенсація вартості тваринницьких комплексів, відшкодування за придбання племінних тварин, дотації на купівлю бджолосімей, підтримка пасічників, підтримка сімейних фермерських господарств, кооперативів, кредитування малих виробників, залучення коштів під купівлю с/г земель та інші.

Крім того, заступник Міністра зауважив, що до 1 лютого необхідно напрацювати кінцеве бачення щодо держпідтримки та представити його на слуханнях аграрного комітету, яке відбудеться 11 лютого.

Як повідомлялося раніше, у Держбюджеті-2020 на підтримку агросектору закладено 4 млрд грн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями