Агромаркет

«Овостар Юніон» у партнерстві з Adven побудує у Латвії екологічний комплекс із виробництва яєць

«Овостар Юніон» у партнерстві з Adven побудує у Латвії екологічний комплекс із виробництва яєць

Компанія Gallusman, що входить до агрохолдингу «Овостар Юніон», планує партнерство з енергетичною компанією Adven у рамках інвестиційного проєкту з будівництва в Латвії сучасного комплексу з виробництва яєць.

Про це повідомили в «Овостар Юніон».

Очікується, що новий виробничий комплекс експортуватиме до 90% своєї продукції. Експортними продажами займатиметься інша латвійська дочка «Овостар Юніон» – компанія Ovostar Europe. Метою «Овостар Юніон» є вихід на нові ринки Європи та Близького Сходу.

На сьогодні проєкт перебуває на стадії оцінки потенційного впливу нового виробництва на навколишнє середовище. Експертиза повинна бути завершена до кінця цього року, а початок будівельних робіт заплановано на 2021 рік.

«Новий комплекс із виробництва яєць буде ефективним і екологічним, – зазначив бізнес-девелопер Adven Latvia Крістапс Грейданс. – Усі відходи утилізуватимуться, щоб знизити потенційний негативний вплив на навколишнє середовище. Безвідходне виробництво призведе до зниження викидів CO2».

Gallusman і Adven уже підписали договір про наміри. Після завершення проєкту Gallusman стане лідером у галузі птахівництва і торгівлі кормами для тварин у Латвії, а також найбільшим у Північній Європі виробником яєць та яєчних продуктів.

Зазначається, що реалізація проєкту принесе латвійській економіці 100 млн євро інвестицій і 200 нових робочих місць. З’являться можливості для розвитку бізнесу багатьох компаній, які займаються виробництвом і постачанням зернових, виробництвом упакови, надають транспортні й інші послуги.

Як повідомлялося, «Овостар Юніон» у І кварталі експортував на 56,5% менше яєць.

Довідка

Adven – провідний постачальник в сфері енерго- та водопостачання в країнах Північної Європи та Балтії, працює на ринку майже 40 років. Має в управлінні понад 300 об’єктів загальною потужністю 1900 МВт.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!