Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Органічну Україну на BioFach 2020 представлять проактивні бізнесмени

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На міжнародній виставці органічних продуктів BioFach 2020, що відбудеться 12-15 лютого у Нюрнберзі (Німеччина), Україна буде представлена окремим павільйоном Organic Ukraine Business Hub.

Про це повідомила президент громадської спілки «Органічна Україна»Олена Березовська.

«Бізнес завжди має обличчя. У нас це обличчя його власника, для якого органічний бізнес – це філософія і справа його життя. Працюючи з експортними контактами, саме власник формує репутацію України загалом. Такий бізнес виступає діловим амбасадором країни, він працює за міжнародними правилами», – зазначила Олена Березовська.

Український національний павільйон – це, за її словами, частина репутаційної стратегії органічного сектору України. У його роботі беруть участь компанії з іменем, лідери органічного ринку, які поважають і посилюють репутацію один одного. Тому саме він стане тим бізнес-майданчиком, що репрезентує світові органічну Україну, ділову репутацію якої на виставці формуватимуть проактивні бізнесмени: передусім – вітчизняні виробники-експортери, котрі найбільше зацікавлені у сильному позиціонуванні України в світі.

Українські представники, серед яких і компанії, що вже сьомий рік поспіль представляють Україну на BioFach, і молоді інноваційні бізнеси, що вперше беруть участь, виступлять під гаслом «Відкрий для себе органічну Україну».

Серед учасників національного павільйону, крім виробників власне органічної продукції, які представлятимуть перероблений готовий органічний продукт, а також сировину для подальшої переробки, будуть також виробники органічних добрив і консалтингові компанії.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці:

  • Швейцарської Конфедерації в рамках програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG;
  • Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ);
  • Українському проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Довідка

BIOFACH (biofach.de) – провідна світова виставка органічної продукції, що проводиться в Нюрнберзі.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!