Агромаркет

Онлайн-наради та 2-3 метри між офісними столами: «Агротрейд» запроваджує карантинні заходи

Дотримуючись рекомендацій МОЗ щодо карантину через поширення коронавірусу, група компаній «Агротрейд» перевела своїх співробітників з офісу на дистанційну роботу. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, наразі лише 10% зі 130 працівників залишаються в офісі, аби підтримувати оффлайн-процеси. Для цих співробітників також передбачено карантинні заходи: люди розсаджені в офісі на відстані два-три метри один від одного; на роботу та додому їх доставляють на службових автомобілях; перед приходом співробітників на роботу, прибиральниці проводять щоденну дезінфекцію, обробляють робочі та контактні поверхні, клавіатури, телефони та інше. 

Щотижневі наради тепер проводяться виключно в онлайн режимі. Скасовані закордонні відрядження та відвідування подій з великим скупченням людей. 

«Переведення на дистанційну роботу ніяк не вплине на заробітну плату, адже співробітники виконуватимуть всі свої обов’язки, просто робитимуть це не з офісу», – розповіла  директорка департаменту персоналу групи «Агротрейд» Юлія Єфімова. В кризових ситуаціях має високу цінність швидкість реакції. Системність, автоматизація процесів та технологій допомогли нам швидко перегрупуватися і перевести офісних працівників на роботу з дому, адже для нас здоров’я працівників – це запорука успіху компанії».  

Вже на початку березня в компанії почали проводити просвітницьку роботу щодо мінімізації ризиків захворювання на коронавірус, нагадували співробітникам про необхідні профілактичні та гігієнічні заходи, переглянули стандарти прибирання, закупили необхідні засоби: медичні маски і препарати.

Крім того, на запрошення керівництва офіс відвідав лікар-вірусолог з лекцією щодо профілактики захворювання на коронавірус. Запис виступу та презентацію з порадами надіслали електронною поштою всім співробітникам компанії. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!