Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Оліс» запустила в Казахстані завод з переробки гречки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «Крупи Сходу» (Казахстан) ввела в експлуатацію сучасний завод з переробки гречки в крупу «ядриця пропарена» продуктивністю 70 т/доба та крупу гречану «ядриця непропарена» (зелена) – 35 т/доба. Так, українська компанія «Оліс» здійснила для заводу інжиніринг технології, поставила повний комплект обладнання та виконала всі роботи із запуску в експлуатацію.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Оліс».

«Цей рік став особливим періодом, коли довелося навчитися проводити не тільки наради в онлайн форматі, а й керувати процесом монтажу цілого заводу через монітор планшета. Це вже друге виробництво за цей рік, монтаж якого проходив в онлайн режимі» – зазначив комерційний директор ТОВ «Оліс» Володимир Чеглатонєв.

Зокрема, відзначають, що «Оліс» поставила для заводу в Казахстані повний комплект обладнання для очищення, сортування, лущення, пропарювання, транспортування та аспірації гречки власного виробництва.

«Наразі завод вийшов на паспортну продуктивність і забезпечує вихід гречаної крупи «ядриця пропарена» 72% і крупи гречаної «ядриця непропарена» 62%, у відповідності з усіма вимогами якості» – зазначили в ТОВ «Сей-Нар», до складу яких входить ТОВ «Крупи Сходу».

Група компаній ТОВ «Сей-Нар» займається заготівлею, переробкою та реалізацією сільськогосподарської продукції. Зокрема, в її активах знаходиться млиновий комплекс, завод з виробництва рослинних олій, круп’яне виробництво, комбікормовий завод і цех з виробництва пелет.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ