Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Ольга Трофімцева обійняла в Мінагрополітики посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції

Ольга Трофімцева обійняла в Мінагрополітики посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції

Уряд призначив Ольгу Трофімцеву на посаду заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції. Відповідне рішення прийняте 8 вересня, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Ольга Трофімцева представлятиме міністерство у відносинах з центральними органами виконавчої влади, міжнародними організаціями, дипломатичними представництвами України за кордоном, здійснюватиме переговори в межах компетенції. Також вона координуватиме роботу з розробки та реалізації державної аграрної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу у сфері міжнародних та зовнішньоекономічних відносин тощо.

«Продовження процесу адаптації української аграрної політики, особливо в галузі управління та контролю якості та безпечності продукції до європейських стандартів є пріоритетом для розвитку галузі», ‒ підкреслила заступник міністра.

До призначення Ольга Трофімцева була керівником проекту «Консультування України в питаннях аграрної торгівлі ‒ в рамках повної та всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю між ЄС та Україною».

Довідка

Ольга Трофімцева народилася у Сумській області. Отримала вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» в Національному університеті біоресурсів та природокористування України та ступінь PhD у галузі аграрної політики в університеті ім. Гумбольдта (Берлін)

Довгий час працювала в Німеччині в галузі освіти, у бізнесі та аграрній сфері. З 2011 року займала позицію ключового експерта з питань національної на міжнародної стандартизації та гармонізації Німецької асоціації молочної промисловості. З січня 2016 року керувала проектом Федерального міністерства продовольства та сільського господарства ФРН «Консультування України в питаннях аграрної торгівлі – в рамках повної та всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю між ЄС та Україною».

AgroTimes 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали