Агромаркет

Нова інформаційна платформа сформувала найбільшу в Україні електронну базу оголошень з продажу прав оренди на землю

Нова спеціалізована інформаційна платформа Uland сконцентрувала найбільшу в Україні електронну базу земельних ділянок, права оренди на які пропонуються до продажу.

Про це повідомив засновник та очільник проєкту Олександр Полховський.

За його словами, електронна база загалом налічує понад 4,6 тис. ділянок. Переважна більшість їх наразі – державної власності. Разом з тим, кількість оголошень від приватних осіб зростає.

Так, лише протягом двох місяців до бази додалося 1253 нові оголошення з Житомирщини, 1032 – з Хмельниччини, 565 – з Івано-Франківщини та 159 – з Волині. Серед тих регіонів, де найнижча активність – Запорізька область (28 оголошень), Закарпатська (22), Дніпропетровська (10), Донецька (8) і Луганська (7) області.

«Завдяки ефективній системі модерації й перевірки, користувачі можуть довіряти оприлюдненій інформації. Фільтри дозволяють сортувати пошук пропозиції за різними параметрами: за операцією (купівля-продаж чи оренда), місцем розташування, розміром і ціною», – розповів Олександр Полховський.

Він зауважив, що система впізнає кожного користувача за номером телефону, тож це наразі суттєво підвищує можливість прямого контакту між потенційними учасниками угоди.

«У контексті зміни законодавчих правил щодо обігу земель дедалі більшої актуальності набувають питання чесної конкурентної процедури продажу прав оренди (а в перспективі й власності). Тож на часі – використання онлайн-сервісів для спрощення внутрішніх і зовнішніх комунікацій між учасниками земельних відносин», – підкреслив засновник Uland. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!