Агромаркет

Німеччина збільшила для України квоти на міжнародні автомобільні перевезення

Зростання обсягу товарообігу між Україною та Німеччиною стали підґрунтям для збільшення квоти дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури.

Так, за результатами двосторонніх переговорів Німеччина надала Україні 4 тис. додаткових дозволів на автоперевезення, з яких 2 тис. – на транспортні засоби, що відповідають нормам ЄВРО-4, ще 2 тис. – на транспортні засоби, які відповідають нормам ЄВРО-5.

Таким чином, у 2020 році для українських перевізників квота буде становити 90 тис. штук, що на 9,8 тис. більше, у порівнянні з попередньою квотою на 2019 рік.

«Також сторонами було узгоджено, що дозвіл діє для поїздки туди і назад в двосторонніх та/або транзитних сполученнях. Дозвіл також дозволяє виконання комбінації двох різних видів перевезень (двостороннього і транзитного), під час виконання одного кругорейсу в прямому та зворотньому сполученні», – йдеться в повідомленні.

Дія дозволу розповсюджується також на виконання транспортування в/з третіх країн, якщо транспортний засіб слідуватиме через територію країни реєстрації АТЗ.    

Як повідомлялося раніше, у листопаді Україна отримала додаткові 5 тис. польських дозволів на автоперевезення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!