Агромаркет

Німеччина залучає сезонних працівниківників зі Східної Європи попри коронавірус

Щоб запобігти проблемам зі збором урожаю, Німеччина дозволить в’їзд для 40 тисяч сезонних робітників зі Східної Європи у квітні, а також для аналогічної кількості у травні цього року. 

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Сезонні робітники мають в’їжджати та виїжджати винятково групами і лише на літаках. Крім того, вони мають пройти медичну перевірку. 

Також протягом перших 14 днів новоприбулі повинні жити і працювати лише окремо від інших працівників і не залишати територію господарства. Під час проведення робіт між працівниками повинна бути дотримана мінімальна необхідна дистанція. Якщо ж її дотримання забезпечити неможливо, то працівники мають носити маски та рукавички.

Крім того, додатково до цього німецький уряд планує залучити до роботи на полях та в теплицях у квітні та травні по 10 тисяч людей на внутрішньому ринку. Передбачається, що ними стануть безробітні, студенти, прохачі притулку та люди з неповною зайнятістю.

За даними міністерства сільського господарства ФРН, до кінця травня ця галузь господарства потребуватиме близько 100 тисяч сезонних робітників. Однак через запроваджену в Німеччині заборону на в’їзд з-за кордону, до країни змогли потрапити тільки близько 20 тисяч сезонних робітників. У німецькій асоціації фермерів уже заявили, що заборона на в’їзд може призвести до дефіциту овочів та фруктів та спричинити підвищення цін на них.

Читайте також:Єврокомісія закликала країни ЄС відкрити кордони для сільгосппрацівників

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!