Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«НІБУЛОН» завершив будівництво свого найбільшого паливозаправного пункту на Вінниччині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «НІБУЛОН» завершила будівництво третього – найбільшого паливозаправного пункту в м. Хмільник Вінницької області. На сьогодні заправна станція вже повністю готова до експлуатації.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Новозбудований об’єкт оснащено 5 резервуарами по 75 куб. м кожен із загальним об’ємом одночасного зберігання 375 куб. м. пального, зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн, паливозаправною колонкою для автотранспорту та острівцем наливу в автоцистерни. Можливість одночасного прийому пального станції становить 60 т, а максимальна річна спроможність – 50 вагонів-цистерн», – ідеться в повідомленні.

На паливозаправному пункті виконано належний благоустрій та успішно проведено пусконалагоджувальні роботи, тож тепер він повністю готовий забезпечити потреби в пальному на період посівних та збиральних робіт виробничих підрозділів «НІБУЛОНа», що розташовані у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях України.

Заправний комплекс у Хмільнику став третім та найбільшим серед аналогічних об’єктів компанії на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.) – 225 куб. м, та «Сватівська» (Луганська обл.) – 300 куб. м. Таким чином, загальна ємність резервуарного парку компанії на сьогодні становить 900 куб. м.

Зберігання дизельного пального на власних паливозаправних комплексах стало невід’ємною складовою оптимізації логістичної системи компанії.

Введення їх в експлуатацію також сприяє підвищенню закупівельних цін на зерно через здешевлення перевезень зернових вантажів та мінімізації впливу на довкілля за рахунок впровадження на об’єктах сучасних технологій.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!